banner górny z mini logo centrum ezoterycznego Cud w Krakowie
 
 
 

Salon Wróżb

CUD - Ciało Umysł Duch zaprasza na spotkania z naszymi wróżbitami w Krakowie

Kraków, Mały Rynek 4
tel.124-212-313
Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub osobiste zapisy wg poniższego harmonogramu
Cena godzinnego spotkania wynosi 200zł

Poniedziałek 11.00 - 18.00 Edyta
Wtorek 11.00 - 18.00 Barbara
Środa 11.00 - 18.00 Edyta
Czwartek 11.00 - 18.00 Edyta
Piątek 11.00 - 18.00 Barbara

Barbara Krząścikto profesjonalna wróżka, korzystająca z numerologii i znająca tajemnicę oraz moc kart Tarota. Jeśli masz problem natury osobistej, zawodowej lub każdej innej, wróżka Barbara Krząścik pomoże Ci znaleźć wyjście z sytuacji. W trakcie seansu zabiera Cię w podróż w głąb Twojej duszy, aby tam odnaleźć najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Uważa, że każdy z nas ma moc kreowania swojego życia. Jako jedna z najlepszych profesjonalistek pracowała w telewizjach ezoterycznych EzoTV i KosmicaTV tarot, numerologia, przepowiadanie przyszłości, porady w sprawach osobistych i zawodowych

...: Dar jasnowidzenia w mojej rodzinie jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Przyszłam z nim na Świat z misją pomagania innym - wizjami, lekami, które tworze i terapiami behawioralnymi z regresingiem, które niemal każdego dnia pozwalają wychodzić kolejnym pacjentom z ciężkich depresji, nerwic lękowych i innych schorzeń. Leki, to przede wszystkim ziołolecznictwo i naturalne substacje, które w nich znajduje dzięki mojej pasji, jaką jest chemia. Byłam doradcą tv z zakresu ziołolecznictwa i porad ezoterycznych (Ipol TV). Zajmuję się również oczyszczeniami mieszkań domów, a także zdejmowaniem klątw i uroków. Wróżę również z kart klasycznych, Tarota, kart Lenormand, cygańskich, kart Elli Seleny oraz run. Prowadzę kilkustopniowe kursy wróżenia powyższych kart. Specjalizuję się również w autorskiej metodzie Radykalnego Wybaczania, która pomaga zamykać za sobą mary przeszłości.

Edyta Cieślik: Numerolog ,tarocistka. Dyplomowany psychotronik ze specjalizacją -biotronika. Medycyną niekonwencjonalna, ukończony kurs radiestezji -diagnostyka zdrowia, ocena pola energetycznego danej osoby. Reiki, rytuały szamańskie Munay-ki, praca z energią rekonektywną.

Jacek Kryg: ekspert Feng Shui Profesjonalne konsultacje i ekspertyzy Feng Shui domów, ogrodów, firm, terenu, budynków, pomieszczeń. Analiza szlaku przepływu energii, wspomaganie energetyczne domu, biura.